سلامی گرم

سلامی گرم به تمامی دوستان و سروران گرامی و محترم

بابت تاخیر طولانی مدت خیلی خیلی عذر میخوام و اینم بگم بدجور دلم تنگ شده بود !!

بعد از مدتها یه دل کردم که بیام و مطالبی رو بذارم . ولی هر چی فکر کردم ، دیدم چیزی به ذهنم نمیرسه . به همین خاطر هم گفتم بشینم و یه احوال پرسی درست و حسابی ازتون بکنم.اینو جدی میگم که دلم تنگ شده بود . یه زمانی برو بیایی داشتیم تو وبلاگ دوستا ولی کم کم مشکلات و از یه طرف هم دشواری درسها توی دانشگاه بدجور فشار آوردن ، این ترم واقعا نمره هام رو خراب کردم و از این بابت برای خودم خیلی متاسفم.یعنی تا مرزی پیش رفتم که خدا رو شکر حداقل مشروط نشدم.

خدا کنه که ترم بعد بشینم و درست و حسابی درس بخونم و معدل این ترممو جبران بکنم ، چرا که رو معدل کلم تاثیر خیلی بدی گذاشت.

خب دیگه فکر میکنم که دارم زیادی حرف میزنمو سرتونو به درد میارم.

/ 31 نظر / 60 بازدید
نمایش نظرات قبلی
م-حسینی

سلام آقاااا! خوش اومدید. خوشحالم که دوباره برگشتید و وبتون رو دوباره پابرجا میبینم... بازم سر بزنید.خوشحال شدم... بدرود

spoband

"نظر یه پسر بچه در باره ی عشق " ///// آپم////// منتظر نظرت[گل]

سجاد

سلام .. احوال پرسي هم براي خودش يك عالمي داره [گل][گل]

ساحل

سلام و خسته نباشید خدمت شما ممنونم که بهم سر میزنید امیدوارم که در درسهاتون هم موفق باشید.......[گل]

مسعود

سلام دوست خوبم با مطلبی باعنوان"سفر" به روزم و منتظرقدمهای سبزتون [گل]

جا مانده

سلام اول به عمر شاه نجاست لعنت دوم به ابوبکر به صراحت لعنت از لعنت حق نباشد عثمان محروم بر هر که بود ضد ولایت لعنت عید ولایت بر شما مبارک "22 بهمن ، چوب پرچم جمهوری اسلامی" بروزم .

یک وبلاگ نویس

:_. تا درد نباشد ، هیچ هدفی به واقعیت تبدیل نخواهد شد . این درد است که انگیزه را برای آدمی ایجاد می کند ، این درد است که باعث می شود مردم مصر بر خلاف دیگر ملیت ها ، بتوانند حکومتی را ساقط کنند . اگر درد نباشد ، انگیزه ای برای موفقیت ، پیروزی و رسیدن به خواسته ها وجود نخواهد داشت . -""-"

نیکی

[گل]90 جلو جلو مبارککککک

ساحل

ســــــــــــــــــــــــــلام آپــــــــــــــــــــم ____________**__**_____* __________ ___________***_*__*_____* _________ __________****_____**___****** ____ _________*****______**_*______** __ ________*****_______**________*_** ________*****_______*_______* _____ ________******_____*_______* ______ _________******____*______* _______ __________********_______* ________ __***_________**______** __________ *******__________** _______________ _*******_________* ________________ __******_________*_* ______________ ___***___*_______** _______________ ___________*_____*__* _____________ _______****_*___* _________________ _____******__*_** _________________ ____*******___** __________________ ____*****______* __________________ ____**_________* __________________ _____*_________* __________________ _____________*_* __________________ ______________** __________________ ______________* ___________________[لبخند]